onsdag den 16. december 2009

برنامه دو روزه تظاهرات علیه احمدی نژاد در دانمارکفلک را سقف بشکافیم و ...
هم میهنان عزیز.
همانطور که اطلاع دارید انجمن ایران آزاد در اعتراض به حضور احمدی نژاد در دانمارک تدارک اعتراضات دو روزه ای را در روزهای هفدهم و هیجدهم دسامبر دیده است. تاکنون ایرانیان زیادی از کشورهای مختلف ا روپا با ما تماس گرفته و تمایل خود را برای پیوستن به ما ابراز داشته اند.
برنامه در ساعت چهار بعد از ظهر روز پنجشنبه در میدان Axeltorvet در نزدیکی ایستگاه قطار مرکزی و میدان شهرداری با سخنرانی شخصیت های سیاسی و فرهنگی دانمارکی و ایرانی مقیم دانمارک و چند کشور دیگر آغاز می شود.
. بعد از اتمام تظاهرات روز اول در ساعت 18 شما را به شبی فرامش نشدنی با هنرمندان مبارز ایران دعوت می کنیم
برای پذیرایی و اقامت میهمانان عزیزمان, سالن بزرگی که گنجایش بیش از 1000 نفر را دارد کرایه کرده ایم که بعد از صرف شام (بوفه ایرانی) هنرمندان مبارز ایرانی شبی فراموش نشدنی برایمان خلق خواهند کرد.
دعوت شدگان برنامه این شب به ترتیب زیر است
منصور تهرانی فیلم ساز و ترانه سرا و سازنده ترانه یار دبستانی من
رقص کردی
شعر و رپ اشکان
شمیم از گروه یارا
کافران بی نام
انیس
شاهین نجفی
تاریخ: پنجشنبه 17 دسامبر
شروع برنامه: ساعت 20.00
Herlev 2730 , 13 Lyskær آدرس:
ورودی 150 کرون
مهمانانی که از دیگر شهر های دانمارک یا اروپا به ما پیوسته اند می توانند با آوردن یک کیسه خواب در همین محل شب را گذرانده و بعد از صرف صبحانه برای تظاهرات دیگری که در مقابل سفارت جمهوری اسلامی ایران تهیه دیده ایم حرکت کنیم.
هزینه شام و موسیقی زنده 20 یورو یا 150 کرون دانمارک خواهد بود و اقامت برای مهمانان مسافر بهمراه صبحانه ای مختصر رایگان خواهد بود
به ما بپیوندید تا یک صدا از جنبش به پا خاستۀ ضد دیکتاتوری و دموکراسی خواه ایران حمایت کنیم
تماس با ما
حسین: 004530251592
مصطفی:004540269395
ژاله:004541144788

... طرحی نو در اندازیم

1 kommentar:

  1. دوستان عزیزمان در کپنهاگ
    از دور رویتان را میبوسم و برایتان آرزوی نیروی بیشتر داریم. ما در نیویورک هتل ا.ن. (اینتر کنتیننتال) را پیدا کرده بودیم و هر شب تا ساعت ها از نیمه شب گذشته جلوی هتل محل اقامتش راهپیمایی میکردیم تا با دیدن ما یاد دوستان وطنی در خاطراتش زنده شده و همچنین با دید و بازدیدکنندگان
    محل اقامت ا .ن. ( مثل داریوش سجادی و امثال ایشان) آشنا بشویم که در آینده با جنبش ما را به راهه کج نکشانند. عکس یادتان نرود.
    موفق باشد

    SvarSlet